Historia

Nasza firma powstała w 1997 roku jako Euro Truck Leasing. Od początku istnienia specjalizowaliśmy się w pośrednictwie  leasingowym.

W 2000 roku rozpoczęliśmy współpracę  z BRE LEASING Sp.  z o.o. ( obecnie mLeasing), z którą na przestrzeni sześciu lat partnerstwa zawarliśmy  kilkaset umów leasingowych  na łączną wartość przekraczającą  65 mln złotych netto.  W tym samym czasie nawiązaliśmy współpracę z Raifeissen Leasing Polska SA, a rok później staliśmy się autoryzowanym partnerem Siemens Finance.

Rok 2006 był przełomowy pod względem rozbudowy oferty produktowej jak i osiąganych wyników. W ofercie poza pośrednictwem leasingowym znalazły się także kredyty samochodowe, za których sprzedaż kolejno w drugim półroczu 2006 jak i w całym 2007 i 2008 roku otrzymaliśmy wyróżnienie od naszego Partnera Getin Noble Bank.

W 2008 roku  zmieniliśmy  nazwę na ETL Finance Sp. z o.o. rozszerzając   zakres usług  o doradztwo finansowe oraz pośrednictwo w zakresie pozyskiwania  funduszy unijnych oraz szkoleń, w tym dofinansowanych przez EFS. Od tego momentu strukturę ETL Finance tworzą działy:

  • Leasingu i Kredytów,
  • Projektów Europejskich oraz Szkoleń,
  • Doradztwa finansowego.

Do dnia dzisiejszego podpisaliśmy z Klientami przeszło 5100 umów na łączną kwotę 750 mln zł.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą - skontaktuj się z nami.

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię przedmiotu, znajdziemy go dla Ciebie - wypełnij formularz kontaktowy.